5% מכל עסקה למען ישובי העוטף והדרום
משלוחים עד הבית בחינם!

תקנון נלה

ברוכים הבאים לנלה, חנות מסחר מקוונת המוכרת רהיטים בישראל. על ידי גישה ושימוש באתר שלנו, אתה מסכים לתנאים ולהגבלות הבאים. אם אינך מסכים לתנאים והגבלות אלו, אנא אל תשתמש באתר האינטרנט שלנו.

 1. הזמנה ותשלום: יש לבצע את כל ההזמנות דרך האתר שלנו. אנו מקבלים תשלום באמצעות כרטיס אשראי, APPLE PAY, GOOGLE PAY , BIT וכל התשלומים חייבים להתבצע במלואם לפני שניתן יהיה לעבד ולשלוח את הזמנתך.
 2. באישור תקנון זה, הלקוח מאשר שהוא מעל גיל 18
 3. מדיניות משלוחים: אנו מציעים משלוחים לכל הארץ. אנא עיין במדיניות המשלוחים שלנו למידע על זמני משלוח משוערים ודמי משלוח. 
 4. זמני אספקה: זמן אספקה הינו עד 21 ימי עסקים במידה והמוצר מגיע פגום/טעות בייצור או כל סיבה אחרת שהמוצר הגיע לא כפי שהוא הוזמן, חברת נלה מתחייבת להחזרת המוצר תקין בחזרה ללקוח עד 14 ימי עסקים

ניתן לבקש מהמוביל באספקת הרהיט לקדוח פתח אחורי בגב המזנון עבור הכבלים השונים, שימו לב – רהיט שבו נקדח פתח אינו ניתן להחלפה ו\או החזרה

 1. מדיניות החזרות:

  אנו מציעים לך להיות מרוצה לחלוטין מהרכישה שלך. במקרה שאינך מרוצה מכל סיבה, נשמח לסייע בהחזרת המוצר שלך תוך 14 ימים ממועד המסירה. ההחזרה תתאפשר תחת תנאי שהמוצר לא נמצא בשימוש והאריזה המקורית שלו מסופקת במצבה המקורי.

  נא לשים לב כי רהיטים נכללים בהתאמה אישית ואינם ניתנים להחזרה, אלא אם כן המוצר פגום או לא במידות במקרה של החזרה לפי תנאים אלו, יינתן זיכוי מלא. שימו לב יתן שיהיה סטייה במידות המוצר עד כ2%

 2. ביטול עסקה יכולה להתבצע עד 3 ימי עסקים לאחר הזמנת המוצר מכיוון שכל הרהיטים מיוצרים לפי הזמנה , ביטול עסקה כרוך בניכוי 5% או 100 ש”ח הזול מביניהם. החברה תחזיר למזמין המוצר את הכספים בגין העסקה המובטלת כולל דמי המשלוח ששילם, בניכוי דמי הביטול.
 3. אחריות המוצר: אנו עומדים מאחורי איכות המוצרים שלנו ומציעים אחריות לשנה כנגד פגמי ייצור או מנגנונים. אנא עיין במדיניות האחריות שלנו לקבלת מידע נוסף על כיסוי האחריות.
 4. תיאורי מוצר: אנו שואפים לספק תיאורי מוצר מדויקים ומפורטים, התמונות בדפי מוצר מתארים את המוצר בדיוק למעט סטיית גוון צבע של עד 5%, לקבלת מידע נוסף אנא עיינו בפרט טכני של המוצר.
 5. קניין רוחני: כל התוכן באתר האינטרנט שלנו, לרבות טקסט, תמונות, סמלי לוגו וסימנים מסחריים, הוא רכושה של Nalla ואין לעשות בו שימוש או לשכפל ללא הסכמתנו מראש ובכתב.
 6. הגבלת אחריות: איננו אחראים לכל נזק או הפסדים הנובעים מהשימוש שלך באתר או במוצרים שלנו. אחריותנו מוגבלת למחיר הרכישה של המוצר.
 7. מדיניות פרטיות: אנו לוקחים את הפרטיות והאבטחה של המידע האישי שלך ברצינות. ואין אנו שומרים כל מידע שנוגע לאמצעי תשלום.
 8. תנאים והגבלות אלו כפופים לחוק הישראלי ומתפרשים בהתאם לחוקי ישראל, וכל מחלוקת תהיה כפופה לסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט הנמצאים בישראל.
 9. שינויים בתנאים וההגבלות: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבצע שינויים בתנאים וההגבלות הללו בכל עת. אנא בדוק שוב באופן קבוע לקבלת עדכונים.
 10. אם יש לך שאלות לגבי תנאים והגבלות אלה, אנא צור איתנו קשר בכתובת info@nalla.co.il.

המוקד הטלפוני – 052-3550094

מייל – info@nalla.co.il

או whatsapp – לחצו כאן

 

 

 

 

 

חזרה למעלה

חפש מוצרים